Állásajánlat

Projektirányító villamosmérnök

Projektirányító villamosmérnököt, vagy erősáramú technikus munkatársat keresünk, hosszú távú munkavégzésre, azonnali belépéssel.

Feladatok

  • kis- és középfeszültségű villamos hálózatos munkák koordinálása, irányítása
  • dokumentálási feladatok elvégzése, módosítása

Elvárások

  • Felsőfokú, vagy technikusi szakirányú végzettség
  • min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • AutoCAD felhasználói szintű kezelése
  • Önállóság, döntéshozó képesség
  • Megbízhatóság
  • Hatékonyság, precizitás, minőségre való törekvés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny

Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, anyagismeret

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség - stabil vállalati háttérrel
  • korrekt/versenyképes jövedelem,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • szakmai tréningek,
  • rendezett környezet,
  • korszerű felszerelések
  • megbízható, motiváló csapat

fényképes önéletrajz megküldésével a hr@elcotech.hu e-mail címre.

Helyszín: Gödöllő

Telefonszám: +36 (28) 430 562

E-mail cím: elcotech@elcotech.hu